Looduslikud lõhnasegud

 

Hingehoid

Seitse kalliskivi-nimelist lõhnasegu hingehoiuks

Ametüst, SafiirTürkiis, Smaragd, Berüll, Karneool, Rubiin:

on valmistatud 100% naturaalsetest taimede eeterlikest õlidest. Õlid on targasti valitud, et tagada positiivne mõju erinevate emotsionaalsete häirete puhul. Lõhnasegusse on lisatud alkoholi ja vett.

 

 

Lõhnasegud elavast loodusest

hoidmaks vaimu, hinge ja ihu.

Taimede lõhnad on meeldivaks abiks sinu meelte, tunnete ja emotsioonide tasakaalustamiseks igapäevases elus. See on lihtne võimalus turvaliselt ületada väsimust, ennetada stressi, leevendada haigusnähte ja ärevust.

 

Taime eeterliku õli lõhnamolekul, kui elujõu müsteerium, on kiireim viis aju mõjutamiseks. Lõhnad stimuleerivad aju Limbilist keskust, mis vastutab  tunnete, intuitsiooni ja mälu eest. Aroom tekitab emotsioone ja äratab mälestusi, mis sageli on omavahel seotud. Emotsioonid ulatuvad väga sügavale meie olemusse, kuhu teadvus esmajoones ei pruugi küündida, aga aroom võib nendeni ulatuda. Seetõttu on lõhnateraapia parim tee tervise säilitamiseks ja haiguste profülaktikaks, eriti kui nende põhjuseks on stressid ja ökoloogilised faktorid.
Sobiv lõhn, veel enam aga lõhnade kombinatsioon, võib parandada tuju, tõsta toonust, maandada stressi, toimida rahustavalt, koguni uinutavalt.

 

Sinu keha teab, mida vajab!

Seitse erinevat kalliskivi-nimelist lõhnasegu on abiks valiku tegemiselLõhna meeldivus on spikker segus kasutatud taimede sobivusest sinule. Kui lõhn on ebameeldiv, siis jälgi mida sa tunned ja milliseid mälestusi see esile toob. Sellega võib seostuda füüsiline haigus või emotsionaalne haiget saamine, ebameeldiv kogemus või taimede mittesobivus. Kuid ka see ebameeldiv lõhn vähesel määral kogetuna avab sinu sees blokeeringud ja keha hakkab ise ennast korrigeerima.

NB!Soovitan valida meeldiv lõhnasegu ja kui sa ei leidnud, siis võta ühendust ja teen sulle sobiva isikliku lõhnasegu. Ole julge, kindlasti leidub võimalus sinu tervise mõjutamiseks eeterlike õlidega. Lõhnaravi on väga meeldiv ja tõhus loodusravi viis, mis toetab sind tervikuna.

Kuidas kasutada: Loksuta! Väldi silma sattumast! Liiga intensiivse lõhna puhul hinga kaugemalt. Soovituslik on kasutada 3 – 4 korda päevas.
Kui tunned emotsionaalset kõikumist, raskustunnet, halbu mõtteid, siis kasuta nii sagedasti kui vaja!

  • pihusta pea kohal õhku või padjale ja hinga sügavalt
  • pihusta värvitule, neutraalsele salvrätile 25cm kauguselt ja hinga sügavalt
  • pihusta peopesa sisse 25cm kauguselt, pane peopesad kokku ja hinga sügavalt

Eesmärkemotsionaalselt tasakaalustada, anda head tuju, meele erksust, meelerahu, jõudusisemist optimismi, elutahet, lohutust, keskendumisvõimet, ratsionaalset mõtlemist, motivatsiooni, inspiratsiooniselgust, julgust otsustamisel, leplikkust, rõõmu ja avatust.

 

Hoia lõhnasegu endaga kaasas. Mõtle palves ja tänus oma Loojale, kes on sinu tervendaja, siis su hing laulab ja meel püsib rõõmsana.

Tellige lõhnasegude esitlus ja tutvustav koolitus.

1. Teema: MEELED JA TUNDED RÕÕMSAKS NING TASAKAALU TAIMEDE LÕHNADEGA  (2,5 h)    

1. Inimese haistmismeele salapärasus ja lõhnade tähtsus meie elus.

2. Taime eeterliku õli lõhnamolekuli iseärasused ja mõjud.

3. Lõhnade praktilised kogemised.

4. „Lõhna mälu“ ja emotsioonide seos.

5. Taime lõhnade kasutamine ja lõhnasegude tutvustamine.   NB! Võimalus osta valmis, või sulle isiklikult valmistatud lõhnasegu.

Armastusega, sind õnnistades, Epp Hallik
epp@voideoli.com Tel. 56 642 575

¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤