Tarkuseteri palve-võideõlide kasutamiseks

 

Kasutamine

Võideõlid on kõik puhtast 100% BIO- looduslikust materjalist, õnnistatud Issanda nimel.

Kõik need seitse õlisegu sobivad kasutamiseks õnnistamise ja tervendamise eesmärgil, seda vaatamata nende koostise ja lõhna erinevusele.

NB! Kasutatakse alati välispidiselt. Segu 10 ml pudelis on mõeldud väikesele nahapinnale kandmiseks; võib kergelt hõõruda otsmikule, oimukohtadele, kõrvalestadele, peopesale, jalalabale ja haigele kohale (ikka koos palve ja tänuga).  Lõhna olulisus palve-võideõlis väikesele ihu pinnale kandes ei ole  peamine, kuid arvestatav ja selleks on testerpudelid.

Õnnistatud palve-võideõliga võidmist Jeesuse nimel ja olge ikka rõõmsad.

Võideõli segude kasutamine

Taime toimeainete järgi võite kasutada lahjendatud segusid (20 ml pudelis) enda või pereliikmete õnnistamiseks suuremale ihupinnale.
Lõhna meeldivusel on ka oluline roll ja selleks on testerpudelid. On soovitav leida sobiva lõhnaga segu, sest lõhna meeldivus on spikriks ka nende taimede sobivusest kasutajale.
Taimed, mida pühakirjas on nimetatud, omavad väga väärtuslikke ja tugevaid toimeid meie meeltele, ihule ning naha tervisele.

Suurema nahapinna katmiseks tuleb 10 ml pudeli õlisegu lahjendada  10 ml (1 spl) külmpress oliiviõli või mõne muu rasvõliga. Kel on soovi segu näonahal kasutada, siis lisa 10 ml segule 20 ml (näiteks) jojoba õli. Soovi korral osta valmissegu. Segu säilita ainult tumedas klaaspudelis.

NB! Lastele, ülitundliku nahaga ja rasedatele on sobilik segu 6. ORANZ  – Õrnus  – Võideõli segud 1,3,4,6 on koostise üldtoime järgi ka nimele vastavad. Lisan info õlisegude toimetest, kel on soovi teadlikumalt neid kasutada.

Segude üldtoimed taimede järgi

1. VIOLETNE – Selgus –  toniseeriv, ergutab meeli ja keha funktsioone; rasusele nahale tasakaalustav.

2. INDIGO – Tänu – sügavalt tasakaalustav meeltele ja kehale; nahka toitev, taastav, uuendav,  probleemsele nahale.

3.  SININE – Rõõm – vabastav, meeleolu loov, taastav; nahka niisutav, toitev ja stimuleeriv.

4.  ROHELINE – Rahu –  sobib närvilistele, rahututele, unetutele, rahustab hingamist ja lõõgastab lihaseid; kuivale, vananevale-segatüüpi  ja probleemsele nahale.

5.  KOLLANE – Õnnistus – “üles tõstev”, jõudu andev, meeli tasakaalustav; naharakke taastav, väsinud ja  vananevale nahale.

6. ORANZ – Õrnus – lastele, ülitundlikele ja rasedatele, tasakaalustav ja head meeleolu loov; õrnale nahale.

7. PUNANE – Lootus – keha ja meeli tugevdav, annab jõudu edasiminekuks; tundlikule, vananevale nahale.