Kasutamine

Piiblis nimetatud õlidel ja lõhnaainetel ning nende kasutamisel on väga tähtis eesmärk. Kõik need seitse õlisegu sobivad kasutamiseks õnnistamise ja tervendamise eesmärgil, seda vaatamata nende koostise ja lõhna erinevusele.

NB! Kasutatakse alati välispidiselt. Segu 10 ml pudelis on mõeldud väikesele nahapinnale kandmiseks; võib kergelt hõõruda otsmikule, oimukohtadele, kõrvalestadele, peopesale, jalalabale ja haigele kohale (ikka koos palve ja tänuga).  Lõhna olulisus palve-võideõlis väikesele ihu pinnale kandes ei ole  peamine, kuid arvestatav ja selleks on testerpudelid.

Õnnistatud palve-võideõliga võidmist Jeesuse nimel ja olge ikka rõõmsad.

Taimed, mida pühakirjas on nimetatud, omavad väga väärtuslikke ja tugevaid toimeid ka meie meeltele, ihule ning naha tervisele.

Suurema nahapinna katmiseks tuleb 10 ml pudeli õlisegu lahjendada  10 ml (1 spl) külmpress oliiviõli või mõne muu rasvõliga.  Segu säilita ainult tumedas klaaspudelis.

NB! Lastele, ülitundliku nahaga ja rasedatele on sobilik segu 6. ORANZ  – Õrnus  – Võideõli segud 1,3,4,6 on koostise üldtoime järgi ka nimele vastavad.